تماس با ما

آشنایی با سهند پمپ تبریز

با توجه به نیاز کاربران پمپ به تامین قطعات یدکی شرکت سهندپمپ تبریز سولار از سال 1378 فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات یدکی پمپ های مختلف آغاز کرده است.
از سال 1382 با تجهیز ماشین آلات پیشرفته با کمک مهندسان و طراحان روز دنیا، شروع به طراحی و ساخت انواع پمپ های گریز از مرکز و پمپ های مرحله فشار قوی با برند سهند پمپ بر اساس استانداردهای KSB ​​(آلمان) پمپ ها نموده است.
با توجه به عدم دسترسی به برق و نیاز به استفاده از رانندگان پرسرعت، شرکت ما توانست در سال 1384 با طراحی اولین گیربکس افزایشی در انواع و نسبت های مختلف و با توجه به طراحی پمپ ها گامی اساسی در خدمت رسانی به مشتریان بردارد. گیربکس های افزایشی در مناطقی که برق قابل دسترسی نیست استفاده می شود.
در سال 1387 با راه اندازی انواع پمپ ها، شرکت سهند پمپ اکنون تولید کننده پمپ های گریز از مرکز، پمپ های مرحله فشار قوی، پمپ های روغن حرارتی، پمپ های فولادی ضد زنگ، پمپ های شناور، پمپ های API، گیربکس های افزایشی، پشت پمپ های تراکتور می باشد

تولید کننده پمپ های صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و پمپ های API تولید کننده پمپ های صنعتی و کشاورزی تولید کننده گیربکس های افزایش و کاهش مهندسی و طراحی معکوس

واحد فروش

تلفن:

09143600174

آدرس:

آذربایجان شرقی- تبریز- چهارراه قونقا- پاساژ وسکانیا

دفتر مرکزی

تلفن:

041-35513128

 

آدرس:

آذربایجان شرقی- تبریز – جاده تبریز صوفیان – شهرک صنعتی بعثت

Call Now Button