درباره ما

فردا همان چیزی خواهد بود که امروز فکر می کنید

با توجه به نیاز کاربران پمپ به تامین قطعات یدکی شرکت سهندپمپ تبریز سولار از سال 1378 فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات یدکی پمپ های مختلف آغاز کرده است.
از سال 1382 با تجهیز ماشین آلات پیشرفته با کمک مهندسان و طراحان روز دنیا، شروع به طراحی و ساخت انواع پمپ های گریز از مرکز و پمپ های مرحله فشار قوی با برند سهند پمپ بر اساس استانداردهای KSB ​​(آلمان) پمپ ها نموده است.
با توجه به عدم دسترسی به برق و نیاز به استفاده از رانندگان پرسرعت، شرکت ما توانست در سال 1384 با طراحی اولین گیربکس افزایشی در انواع و نسبت های مختلف و با توجه به طراحی پمپ ها گامی اساسی در خدمت رسانی به مشتریان بردارد. گیربکس های افزایشی در مناطقی که برق قابل دسترسی نیست استفاده می شود.
در سال 1387 با راه اندازی انواع پمپ ها، شرکت سهند پمپ اکنون تولید کننده پمپ های گریز از مرکز، پمپ های مرحله فشار قوی، پمپ های روغن حرارتی، پمپ های فولادی ضد زنگ، پمپ های شناور، پمپ های API، گیربکس های افزایشی، پشت پمپ های تراکتور می باشد.

در راستای درخواست رضایت مشتریان و شرکت ما همواره با بهترین سبد مشتریان و افزایش ظرفیت تولید است که همچنان در تلاش برای تحویل آنها برای سال آینده سرمایه گذاری می کند.


تولید کننده پمپ های صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و پمپ های API تولید کننده پمپ های صنعتی و کشاورزی تولید کننده گیربکس های افزایش و کاهش مهندسی و طراحی معکوس

Call Now Button